Vzpomínání ..

4. září 2010 v 16:05 | Souxinka |  HEMZY osobní
ooh
Přestože pro mě prázdniny ještě zdaleka neskončily, cítím se tak ..
Chybí mi to věčné pendlování mezi destinacemi, plánování a spousta nových zážitků. Hlavně jsem celé prázdniny byla zvyklá na to, že mě obklopovala něčí přítomnost .. obvykle vlastně hodně lidí. A teď je to pouze maminka s tatínkem a to jen jak kdy .. bratr v Austrálii ..

Sedím si tu doma na zadku a ačkoli bych mohla jít ven s kamarády, nějak ani nemám chuť. To raději kopu Treasure Isle a sleduju American Dad.
Nemám si vlastně nač stěžovat, utápím se v tom sama z vlastní vůle ..

Ale rozhodně už znám nejhorší a nejhojněji pokládanou otázku letošních prázdnin:
"A kam ty jdeš vlastně na vejšku?"

Nesnáším ji a zuřím pokaždé, když se někdo zeptá. Jako by mi tím ten dotyčný opět dával najevo, že jsem se nedostala tam, kam jsem chtěla. Všichni samá práva, chemie, ekonomka a medina. Zatímco já momentálně tvrdnu na fildě (filosofická) a bojím se, že mě tam sežerou zaživa .. O_o
Mám totiž takový velmi výrazný problém - nevím, co chci v životě dělat. Školou jsem vždy proplouvala tak, abych měla co nejvíce času na osobní zábavu a nějak jsem za těch 8 let na gymplu zapomněla zjistit, co mě vlastně baví.

Mám sice ráda psaní a kreslení, ale uměním se dnes uživí opravdu málokdo nehledě na to, že obor Design na vysoké škole je velmi vyhledávaný a má šance je tudíž hodně malá. Co se týče psaní, má maminka má pravdu. Lidí studujících žurnalistiku je příšerně moc, navíc kdo od "přírody" psát umí se uchytí vždy. Škola vám talent na psaní nedá ..

Jsem tedy docela v háji .. doufám, že mě v nejbližších týdnech něco/někdo osvítí a já už si nebudu připadat jako ta zbloudilá existence bez budoucnosti ..

By the way .. byla jsem po dlouhých pěti měsících u mé výborné kadeřnice, která mě obdařila patkou a mám opět čerstvě rezavou palici (och, jak já to miluji ♥) Navíc jsem objevila skvělý a nenáročný způsob jak si zajímavě zvlnit vlasy, takže (dokud mne to nepřestane bavit, nebo se mi to nepřestane líbit) budu vypadat jako ovečka ... beee
š
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuki  Tenshi Yuki Tenshi | Web | 5. září 2010 v 13:21 | Reagovat

Tak to je zlé keď človek nevie čo chce robiť ale je zas pravda že patrím medzi ne. Zo základky som išla na kadernícku školu a plánujem ísť na vysokú ( mám ešte pár rokov pred sebou. Kaderníctvo som si dala ako zálohu keby som sa neuchitila lebo to považujem za umenie ktoré ľudia berú ako samozrejmosť. Nechcem sa tým živiť do konca života ale ako záložný planmy to stačí. Dúfam že najdeš to čo chceš robiť :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama