Let me know I´m not alone but in fact that´s exactly what I want ..

8. září 2010 v 15:38 | Souxinka |  HEMZY osobní
bleed
Název článku se mi tentokrát nebývale povedl, dokonale totiž vystihuje moji situaci ..

Momentálně nevím, co chci a začínám z toho být hodně zoufalá, neb se dějí věci, které by ani má strašná a zákeřná mysl nevymyslela ..

Jsem sama už nějaký ten měsíc a to jen z mé vlastní vůle. Toho rozhodnutí jsem nelitovala, ale ani se za tu dobu se nenašel nikdo, pro koho by mé srdce splašeně zabušilo .. /Pokud tedy nepočítám omyl pod krycím názvem Chose č.2, jež byl, je a ještě dlouho bude zadaný- s tím jsem se nakonec úspěšně smířila/

Takže jelikož jsem citově nevázaná, hraju si .. zkouším, kam až můžu zajít. Je to docela zábava, chvíli, než si vše uvědomím .. ubližuju sobě a jim nakonec také.
Celou tu dobu to vypadalo, že když si pánové užili, namasírovali si tím své ego se na mě lidově řečeno vysrali, což mě neskutečně štvalo, neb jsem chtěla sobecky být tou, o kterou stále stojí .. Ale ta zloba mě nakonec přešla, jeden chytrý a mně velmi blízký člověk řekl: "Neboj, oni se vrátí .. vždycky se vrátí .. "

A měl pravdu .. hraní s obětí č.1 se kterou jsem kdysi měla dlouhý vztah se začíná podivně vyvrbovat, vídáme se častěji a jeho myšlenky evidentně míří ještě dál .. Zatímco on se možná opět zaláskoval, já mám k sobě podivně hnusný pocit, jak si s ním mohu tak zahrávat ..

A s obětí č.2, což je můj bývalý přítel, je to také na pováženou. Mimochodem, FB je zlo, ten mi také prozradil, že je ve vztahu s jednou slečnou, kterou tak nějak moc nemusím. A nebo je to tím, že je prostě jeho momentální "partnerkou"?
Na tom nesejde, hlavní je to, že mě tato situace ŠTVE .. ano, divné. Nemám k tomu vlastně důvod, celou tu dobu chci, aby si někoho našel, někoho, s kým bude šťastný a teď jsem já ta co chrlím zlostné poznámky na její osobu. Toto mé afektové jednání vyústilo v poměrně ostrou výměnu názorů mezi mnou a ní, která skončila tak nějak patově .. Což je možná jen z mého pohledu ale měla bych snad to srdce jí říci, že její "přítel" se se mnou ten den sešel, vyznal se mi, že mu stále chybím, líbal mě a držel za ruku? Ne, tuhle skutečnost si zlomyslně nechám v záloze ..

Vím, že kdybych řekla "ano" na žádost o vztah mezi námi, s největší pravděpodobností by si vybral mě .. Což by mi samozřejmě udělalo neskutečnou radost, kdo by nerad vyhrával, že ..
Ale jsem skutečně tak moc velká mrcha?
Souhlasit, přestože ho nejspíše nemiluji? Měla jsem své důvody k rozchodu a ty se nezměnily, ale proč mě tedy jeho nový "vztah" tak štve? Protože přijdu o svoji příležitostnou oběť na hraní, nebo ho mám opravdu .. ráda?

Pokud jste si tento článek přečetli a neudělalo se vám ze mě špatně, budu ráda za nějaký ten komentář, váš názor apod. Protože jinak si asi zoufalstvím ukoušu obě ruce .. X_x
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 9. září 2010 v 15:36 | Reagovat

Pokud ho nemiluješ, nechoď s ním. Ale pokud ho miluješ a nechceš si to přiznat, je to horší.
Pokud tě lidé milují a ty je nemiluješ, nehraj si s nimi, to si nikdo nezaslouží ;) ...
Jestli i potom budeš mít nutkání, zkus se vžít do jejich role.

2 Souxie Souxie | Web | 9. září 2010 v 16:33 | Reagovat

[1]: Já vím .. je to podlé :-x
Jenže mám pocit, že pojem "láska" má dnes už naprosto jiný a dost zkažený význam a jediným východiskem jak nebrečet doma se slovy:"Proč?!" a nadávat na celý svět, je přizpůsobit se .. :-|

3 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 9. září 2010 v 17:03 | Reagovat

[2]: Tak to asi radši nikdy mít nikoho nebudu ...
Já osobně si myslím, že každý jednou najdu pravou lásku a bude to ta pravá, krásná láska :)

4 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 11. září 2010 v 12:26 | Reagovat

No vidím to dost podobně jako ty.Já se prakticky nikdy nezamilovala a ani jsem nikoho s kým jsem třeba i dlouho chodila nemilovala.Asi to numím či co ,vždycky jsem byla ve vztahu ten chlap,ta trošku chladná a flegmatická.Takže finálně při rozchodu , který jsem začala já jsem byla ta potvora a on ten chudáček.Ale zase raději tohle než polovinu života strávit čekáním na někoho ,koho bud přehlídnu nebo nikdy nenajdu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama