The End ..

14. května 2010 v 23:08 | Souxinka |  HEMZY osobní
end

Říká se, že ten čas hrozně rychle letí .. a ono je to opravdu tak. Dnes jsem si uvědomila, že už je opravdu konec .. konec mého středoškolského studia. Po osmi letech na gymnáziu jsem si statusu gymnazistky užívala tento týden naposled.
A ačkoli je poslední zvonění záležitostí vtipnou, mně se chtělo brečet. Opravdu. Najednou to na mne všechno dolehlo .. lidé, se kterými jsem společně vyrůstala, na které jsem nadávala a také ty, na které nikdy nezapomenu, ti jsou najednou pryč.
Bude se mi stýskat po mé umělecké lavici, jejíž lak jsem pilně sloupávala po celý školní rok a když bylo dílo dokonáno, vyměnila jsem lavici za novou atd.
Také po paní bufeťačce, která si mě z neznámého důvodu oblíbila natolik, že se mnou témeř vždy zapředla řeč, jaké že to mám nové hezké vlasy a že ona se také nechala ostříhat. Díky tomu jsem si také užívala výhod kupování "na sekyru" xD
Po pár milých profesorech, kteří se najednou ukazují ve své lidské podobě a já zjišťuji, že zas tak velké svině nebyli a co víc, občas jsme si to i zasloužili.
Také dávám pá pá středoškolské matematice, která mě nikdy nepřestávala udivovat. Když už si člověk myslel, že má to nejhorší za sebou, přišla kombinatorika a posléze další hrůzy, jejichž smysl je pro mě stále opředen tajemstvím (a možná je to tak dobře).
Také už nebudu moci nadávat na to, jaké hrozně ošklivé záchodky to máme, jaká je to nekřesťanská zrůdnost táhnout se před osmou ráno tři patra do schodů, že ti blbečci zase přestali topit a kdo tam má v té zimě přežívat ..

Damn.
Chce to pár facek, nějaké ty slzy a hurá do nového života, který chci, ale zároveň nechci ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama