"Samý divný lidi tady .. " aneb AnimeFest 2010 part I.

10. května 2010 v 22:16 | Souxinka |  HEMZY všeobecné
V nadpisu článku jsem použila slova jednoho pána, kterého jsem míjela na České a který podle mě dokonale vystihl myšlenky všech neotaku lidí.
Když nad tím tak přemýšlím, neotaku lidé se nesmějí (alespoň ne tak často ^^). Raději rozdávají pochybné pohledy a při pohledu na kostýmy zůstávají nevěřícně stát.
Ačkoli mají určitě hodně otázek, nezeptají se, jen hloupě čučí, teda až na jednoho pána, ale to až později ..

  • HISTORY: (nudné, nezajímavé, jen pro extremisty)
Pokud zabrousím trochu do historie svého AFkování, mým prvním byl určitě rok 2007. Na AnimeFest jsem přišla úplnou náhodou, omylem jsem narazila na čísi blog, kde byl právě zveřejněn plakát na AF 2006, který jsem minula jen o pár dní (au :/), zato jsem se ale rozhodla, že na ten další určitě půjdu .. a také jsem šla. Sama samotinká, bylo deštivo, Art kompletně plný a já nikoho neznala a neměla si s nikým co říct. Což bylo docela smutné, ale také jsem v té dbě nebyla tak zažraný otaku, vlastně jsem sama sebe ani otaku nenazývala. Rok 2008 byl o poznání lepší, byla jsem zde se svým bratrem a užila si to mnohem více. Rok 2009 byl přelomový v tom, že jsem jednak potkala mnoho nových lidí a díky Temi se také stala ORGem, sice hodně malým a nedůležitým, ale orgem :) A letos pokračuji ve své závratné otaku kariéře ..

[end of boring part .. :)]

Jediné, co mi letošní AF kazilo, jsou dvě věci .. TSP a Maturita. Jedno horší jak druhé. TSP jsem dělala v pátek ve 12hod., takže jsem pak měla co dělat, abych stihla svou první službu v Bakale na 16hod., což se naštěstí povedlo, ale tak tak. Díky tomu, že maturuji, jsem se také rozhodla chodit se domů vyspinkat, čili ano, hrdě se hlásím k 4% menšině (lol) dotazovaných, kteří v průběhu AF prospali déle jak 12 hodin :)
Také jsem za svůj páteční outfit zvolila Visual Kei s mým oblíbeným čertovským trikem s křidýlky, které většinu času pod velkou kapucí nejsou vidět, škoda :)

Co se týče programu, shlédla jsem v Bakale dva večerní filmy, Letní války (úžasný, krásně zpracované, celý sál byl vysmátý a závěrečný potlesk stál za to!), Král Trnů - nestihla jsem začátek a ač to bylo zajímavé, dost často jsem se ztrácela v ději a flashbacky mi opravdu v orientaci moc nepomáhaly .. rozuzlení už jsem částečně pochopila :)

BTW fota dodám co nejdříve, až z té záplavy vyhrabu nějaké tematické :)

.. to be continued ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama