Důvod mé delší nepřítomnosti ..

24. května 2010 v 23:55 | Souxinka |  HEMZY všeobecné
johm

Jestli patříte mezi ty, kteří můj blog navštěvují celkem často ( nezlobím se, že je vás minimum, sama vím, že je tu celkem prd k čtení xD), jistě vám neuniklo, že letos byl můj poslední rok na gymplu.
Poslední týden jsem se drtila na maturu, ale bohužel jsem upřednostňovala jen dva předměty (zsv, čj) a na výtvarku a angličtinu jsem se docela vykašlala, což se mi i částečně vymstilo, ale nevadí ..
Horší bylo, že jsem maturovala jako první. Úplně první z naší třídy. Tzn. pěkně v pondělí ráno, když je zahajovací ceremoniál a ostatní se posléze seberou a jdou domů, zatímco vy jste hlavní trpící.
Ale své výhody to má .. všichni mi teď závidí, že už to mám za sebou :D
A já to zvládla za krásných 9! (3,3,2,1) Ale mohlo to být lepší, nebýt pár blbostí .. no co, detaily už nemá cenu řešit.
Každopádně jsem do světa vypustila, že pokud odmaturuju pod deset, skočím do kašny na Svoboďáku .. tak ok, ale až bude teplo :D
Ráda pak přidám nějakou šílenou fotodokumentaci .. (btw když nad tím tak přemýšlím, naproti kašně je zrovna budova Policie .. hm .. O:)
Takže teď mě čekají nádherné čtyři měsíce volna .. a já sakra nevím, co si počít s takovým hrozným množstvím času! Míním si v nejbližších dnech naplánovat hodně akčních činností, které jsem kdysi určitě chtěla dělat, ale bránila mi v tom škola.
Rozhodně už ode dneška nebudu svůj blog zanedbávat a postarám se, aby to tu bylo k světu! ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama