REPORT: Grupen vypouštění lampionů na Kraví hoře [Brno]

24. dubna 2010 v 16:43 | Souxinka
Kravák
O téhle akci bych se nedozvěděla nebýt toho, že během vyučování poslouchám rádio xD
Ono je to většinou rádio Hey, ale občas už mě ty dokola opakující se reklamy vážně štvou, takže začnu projíždět svůj seznam stanic a díky tomu jsem narazila i na zprávu týkající se Vypouštění Lampionů za účasti (hit?)rádia Magic.

Bylo to takové jedno z těch rychlých rozhodnutí typu: Pudem? Pudem! :D
A vážně nelituju, bylo to moc fajn.

Ale možná pár věcí nebylo tak úplně vychytaných. Skutečnost, že si lidé mohli zakoupit lampión přímo na místě je určitě potěšující, jeden malý stánek a fronta dlouhá desítkyLolmetrů už tolik ne. My jsme naštěstí měli vlastní lampión, sice ne tak sexy (byl jen bílý a docela malý s naprosto stupidně řešeným "hořákem", ale aspoň něco)
Dalším kiksem byl začátek vypouštění. 20.00hod. To i mně (jako obarvené blondýně) bylo vcelku divné, vždyť v osm večer ještě nemůže být úplná tma. A to také nebyla. Což nakonec zjistili i moderátoři a čas vypouštění byl odsunut :)
A pak to přišlo, zapálení, vypuštění a během pár minut už byli lampióny mooc daleko a lidé se začali courat pryč (chápejte jako "jít chlastat")

Ale i tak se mi to hodně líbilo a jelikož tohle mělo být údajně šesté hromadné vypouštění, tipla bych si, že budou i další ;)

BTW Vpravo na fotce jsem já s přítelem. Pokud by někoho zajímalo, odkud je sukně s návleky, tak z LCHLS ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama